Organizasyon


YÖNETİM KURULU BAŞKANI    Dr. Mehmet Hilmi GÜLER
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Murat US 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Coşkun ALP
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Doğangün ÇİFLİK 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ İlyas DEMİRCİ
   
GENEL MÜDÜR Murat US
1.Hukuk Müşavirliği  Pelin KIR
Teftiş Kurulu Başkanı  
Özel Kalem Müdürü Tolga ŞİMŞEK
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  Doğangün ÇİFLİK
Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Serkan ÖZTÜRK
Elektrik,Mekanik ve SCADA Şube Müdürü  Gültekin KIRAN
Depo ve Terfiler Şube Müdürü Alp Eren GİDEN
Ambarlar Şube Müdürü  Cafer ER
Makine İkmal Şube Müdürü  Ayhan ARLAĞ
Abone İşleri Dairesi Başkanı Elif HAYBER
Abone ve Tahakkuk Şube Müdürü Dinçer ÇALIK
Sayaç Hizmetleri  Şube Müdürü  
Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Okan KARADAĞ
Altınordu Şube Müdürü  Tevhit OCAK
Ünye Şube Müdürü Ersin AVANOĞLU
Fatsa Şube Müdürü Olgun DEREBAŞI
Gölköy Şube Müdürü Engin TAŞ
İşletmeler Koordinasyon Şube Müdürü  Selman YÜKSEL
Kayıp Kaçakları Önleme Şube Müdürü Mehmet ÇİÇEKÇİ
Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Sevtap AKMAN
İçmesuyu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü  İlker Yasin OKUYUCU
Laboratuvar, Denetim ve Ruhsatlandırma Şb.Md. Gökhan ACISU
Atıksu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü   
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nurettin KARAGÖZ
Destek Hizmetleri ve Güvenlik  Şube Müdürü Ayhan SARIDİKEN
Satınalma  Şube Müdürü Orhan PEHLİVAN
Sivil Savunma Uzmanı   
Bilgi İşlem Dairesi Başkanı  Birol USTAOĞLU
Yazılım ve Donanım Şube Müdürü  İsmail DENİZ
Coğrafi Bilgi Sistemi Şube Müdürü  Mustafa Murat İLHAN
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Kaderin KUTLU
Muhasebe Şube Müdürü Özgür UZUNER
Tahsilat Şube Müdürü (V) Özgür UZUNER
İç Kontrol Şube Müdürü  İhsan BÜYÜKKESKİN
Stratejik Planlama ve Bütçe Şube Müdürü Hasan BİLGİN
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Ahmet Emin DİNÇSOY
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü  Canözgür Kaymak
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü Levent ŞAHİN
İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü (V) Levent ŞAHİN
Plan Proje Dairesi Başkanı Hüseyin GELDİ
Planlama Şube Müdürü Erol KARAMAN
Harita ve Kamulaştırma Şube Müdürü Zülküf ARSLAN
Çevre Koruma ve Su Havzaları Şube Müdürü Mustafa GÜVENÇ
Proje Şube Müdürü Tamer ÇORUH
Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı  Dursun Ali KIRMIZITAŞ
Su ve Kanal İnşaat Şube Müdürü  Birol ŞENER 
İhale ve Tatbikat Şube Müdürü  Reyhan ŞAHİN
Baraj, Gölet ve Enerji Tesisleri Şube Müdürü Mesut KUZU
Kredili Projeler Şube Müdürü Ozan İKİSU
   
DENETİM KURULU  
DENETİM KURULU ÜYESİ Erhan TOPKAYA       
DENETİM KURULU ÜYESİ İrfan GÜVENDİ