Organizasyon


YÖNETİM KURULU BAŞKANI    Dr. Mehmet Hilmi GÜLER
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Murat US 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Coşkun ALP
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Mahmut Ali AKKİRAZ 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Doğangün ÇİFLİK 
YÖNETİM KURULU ÜYESİ Bülent ŞİŞMAN
   
GENEL MÜDÜR Murat US
1.Hukuk Müşavirliği (T) Abdullah YASLI
Teftiş Kurulu Başkanı  
Özel Kalem Müdürü  
   
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI Mehmet Süleyman EKŞİ
Elektrik Makina ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Nurettin KARAGÖZ
Elektrik,Mekanik ve SCADA Şube Müdürü (V) Gültekin KIRAN
Depo ve Terfiler Şube Müdürü Okan KARADAĞ
Ambarlar Şube Müdürü (T) Mustafa AKGÜL
Makina İkmal Şube Müdürü (V) Serkan ÖZTÜRK
Abone İşleri Dairesi Başkanı(V) Elif HAYBER
Abone Şube Müdürü(T) Dinçer ÇALIK
Tahakkuk Şube Müdürü(T) Dinçer ÇALIK
Sayaç Hizmetleri ve Kaçaksu Kontrol Şube Müdürü  
Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Sezai ATAKLI
Altınordu Şube Müdürü (T) Taner KARAOĞLU
Ünye Şube Müdürü ( V) Ersin AVANOĞLU
Fatsa Şube Müdürü (T) Ozan İKİSU
İşletmeler Koordinasyon Şube Müdürü (T) Selman YÜKSEL
Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Sevtap AKMAN
İçmesuyu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü (T) İlker Yasin OKUYUCU
Laboratuvar, Denetim ve Ruhsatlandırma Şb.Md.(V) Gökhan ACISU
Atıksu Arıtma Tesisleri Şube Müdürü (T) Mustafa GÜVENÇ
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet SARI
Destek Hizmetleri ve Güvenlik  Şube Müdürü (T) Ayhan SARIDİKEN
Satınalma  Şube Müdürü (T) Ayhan SARIDİKEN
Sivil Savunma Uzmanı  
   
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI Doğangün ÇİFLİK
Bilgi İşlem Dairesi Başkanı (V) Birol USTAOĞLU
Yazılım ve Donanım Şube Müdürü (T) İsmail DENİZ
CBS Şube Müdürü (T) Mustafa Murat İLHAN
Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Kaderin KUTLU
Muhasebe Şube Müdürü Özgür UZUNER
Tahsilat Şube Müdürü (T) Özgür UZUNER
İç Kontrol Şube Müdürü  İhsan BÜYÜKKESKİN
Stratejik Planlama ve Bütçe Şube Müdürü(T) Hasan BİLGİN
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Ahmet Emin DİNÇSOY
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü (V) Hakan UZUN
Yazı İşleri ve Kararlar Şube Müdürü Levent ŞAHİN
İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü(T) Levent ŞAHİN
Plan Proje Dairesi Başkanı Hüseyin GELDİ
Planlama Şube Müdürü(T) Erol KARAMAN
Harita ve Kamulaştırma Şube Müdürü(V) Zülküf ARSLAN
Çevre Koruma ve Su Havzaları Şube Müdürü(T) Mehmet ÇİÇEKÇİ
Proje Şube Müdürü(T) Tamer ÇORUH
Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı (V) Feyzullah Taner ŞENDERE
Su ve Kanal İnşaat Şube Müdürü (V) Birol ŞENER 
İhale ve Tatbikat Şube Müdürü (T) Reyhan ŞAHİN
Baraj, Gölet ve Enerji Tesisleri Şube Müdürü(T) Mesut KUZU
Kredili Projeler Şube Müdürü  
   
DENETİM KURULU  
DENETİM KURULU ÜYESİ Ayşegül ÇELENK       
DENETİM KURULU ÜYESİ Gökhan ŞAHİN